Wizytówki plastikowe

Wizytówki plastikowe z nadrukiem

Wizytówki plastikowe PCV to praktyczny gadżet reklamowy, który znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Taka wizytówka plastikowa doskonale sprawdzi się jako atrakcyjny i prestiżowy nośnik danych Twojej firmy. Dzięki grubości karty plastikowej takiej jak karta płatnicza (0,7 mm) nasze wizytówki są odporne na zagniecenia, dlatego będą przez długi czas przypominać o Twojej firmie. Wyróżnij się na tle konkurencji i daj klientowi wizytówkę plastikową, a na pewno doceni jakość jaką oferujesz.

Wizytówki plastikowe można zamówić u nas na stronie internetowej, natomiast jeśli masz wątpliwości związane z projektem, możesz przejść na stronę Jak przygotować projekt. Nie posiadasz projektu na wizytówki? Możemy przygotować go za Ciebie. Ceny wizytówek PCV oraz pozostałe koszty znajdziesz w cenniku.

Plastikowe biznes karty w portfelu

Biznes karta plastikowa idealnie zmieści się do portfela, więc klient będzie miał ją zawsze przy sobie. Jeśli nadrukujesz na niej np. numer klienta, z taką biznes kartą jako kartę rabatową chętniej ponownie wybierze Ciebie zamiast konkurencji. Plastikowe biznes karty można wykorzystać na wiele sposób. Ważne, że klient będzie miał je przy sobie zawsze, gdy otworzy portfel. Bardzo dobrze sprawdza sie jako standardowa wizytówka dodawana do pakietu np. z ulotką czy teczką, dzięki temu pakiet promocyjny wygląda profesjonalniej.

Karty klienta srebrne, plastikowe PCV

Karty plastikowe z nadrukiem

Karty plastikowe z nadrukiem są wykonane w technologii warstwowej, a nadruk zatopiony jest pomiędzy plastikowymi laminatami. Takie rozwiązanie sprawi, że grafika jest praktycznie nieścieralna, dlatego pozostanie jak najdłużej w użytkowaniu.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu kart plastikowych odpornych na zabrudzenia, ścieranie czy wodę, dlatego masz pewność, że nadruk nie zetrze się.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Ocena produktu