Karty lojalnościowe plastikowe

Karty lojalnościowe z nadrukiem

Prowadzisz firmę w branży usługowej i chcesz, żeby klient został z Tobą na dłużej? Wprowadź do swojej działalności karty lojalnościowe PCV, aby klient poczuł więź z Twoja firmą. Plastikowe karty stałego klienta z własnym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie jeśli nie chcesz aby klient przeszedł do konkurencji. Zostanie u Ciebie, ponieważ oferując mu stały rabat, będzie wybierał Twoje usługi.

Nasze karty wykonujemy specjalną technologią, który posiadamy jako nieliczni w Polsce, dlatego składając zamówienie u nas będziesz zadowolony z efektów. Nadruk wykonany na naszych kartach jest niezmywalny oraz nieścieralny, ponieważ został zatopiony w przeźroczystym plastiku. Dzięki takiemu rozwiązany zabezpieczenia grafika nie zejdzie z karty klienta, dlatego taką kartę klient może używać długo i będzie cały czas w jego portfelu.

Zbieranie punktów na karcie stałego klienta

Karty lojalnościowe z powodzeniem są stosowane w branży gastronomicznej od wielu lat. Wyobraź sobie, że chcesz zamówić pizzę, a wybór odpowiedniej pizzerii jest trudny, ponieważ na rynku jest ich kilka, a nawet dziesiątki w jednej miejscowości. Jeśli przy pierwszej sprzedaży zaoferujesz kartę lojalnościową pizzerii z możliwością zbierania pieczątek lub punktów, klient wybierze Twoją ofertę. Licząc na rabaty będzie zmawiał pizzę u Ciebie, aż nie zbierze odpowiedniej ilości pieczątek, aby otrzymać produkt gratis.

Karty plastikowe - karta stałego klienta
Karty lojalnościowe plastikowe

Pole do podpisu na karcie klienta

Karty klienta możemy personalizować już na etapie druku, ale także za pomocą paska do podpisu. Dzięki możliwości podpisania możesz zamówić więcej kart za jednym razem, a indywidualnie wpisywać dane klienta już indywidualnie.

Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę agencji reklamowej Creomedia.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Oceń produkt!
Dziękujemy za oddany głos