Karty seniora plastikowe

Karty seniora z nadrukiem

Plastikowa karta seniora z własnym nadrukiem to funkcjonalna rzecz w życiu codziennym dla starszych mieszkańców miast. Jesteśmy producentem kart PCV, dzięki temu możemy wyprodukować dowolny wzór. Oferta jest skierowana do gmin oraz miast, a także dla instytucji, które chcą wykonać profesjonalne i wytrzymałe karty seniora. Zamówienia wykonujemy już od 10 sztuk, więc jeśli chcecie wprowadzić takie rozwiązanie u siebie, jest to doskonała metoda do wypróbowania jego skuteczności.

Karty możemy dowolnie personalizować, dlatego można je odpowiednio dopasować pod konkretny projekt. Do projektu można dodać własne zdjęcie, treść czy kody kreskowe. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie pola do podpisu, więc można na bieżąco wprowadzać nowych uczestników bez potrzeby zlecania kolejnego zamówienia.

Co to jest karta seniora?

Dzięki takiej karcie, senior ma możliwość wykorzystania w łatwy sposób przysługujących mu zniżek. Wystarczy że okaże swoją kartę w instytucji, którą obejmuje program rabatów dla starszych osób, aby otrzymać stosowną zniżkę.

Stałe zlecenia produkcji kart

Jeśli wprowadzone karty cieszą się powodzeniem wśród uczestników, możemy na bieżąco produkować kolejne egzemplarze. Przy pierwszym zamówieniu opracowujemy wygląd oraz uzgadniamy zasady współpracy, a następnie można domawiać kolejne sztuki. W trakcie kolejnych zamówień można wprowadzać modyfikacje w projekcie, więc nie ma problemu ze zmianami w programie.

Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę agencji reklamowej Creomedia.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia