Karty stanowiskowe plastikowe

Karty stanowiskowe plastikowe z nadrukiem

W swojej ofercie posiadamy wytrzymałe karty myśliwskie stanowiskowe, które wykorzystasz podczas polowania. Karty wykonujemy technologią warstwową, dlatego są odporne na wodę, a nadruk jest niezmywalny, ani nie wytrze się po jakimś czasie użytkowania. Wymiar karty to standard bankomatowy czyli 84x55mm, grubość 0,7mm, dzięki temu idealnie zmieści się w portfelu.

Karty dla myśliwych z indywidualnym wzorem

Potrzebujesz praktyczne karty plastikowe z indywidualnym nadrukiem? Należysz do koła łowieckiego i chcesz, żebyście się wyróżniali na tle innych? Oferujemy karty myśliwskie z własną grafiką. Możemy spersonalizować takie karty dodając do nich logo, nazwę czy inne dane Twojego koła łowieckiego lub innej instytucji.

Karty dla koła łowieckiego, myśliwskie, stanowiskowe

Do czego służą karty stanowiskowe?

Karty myśliwskie stanowiskowe używa się w trakcie polowania, aby odpowiednio zorganizować się większą grupą polujących. Dzięki opisanym wartościom unikniemy chaosu w działaniach między sobą.

Polski producent kart

Jesteśmy polskim producentem z wieloletnią tradycją. Dzięki wypracowaniu odpowiednich praktyk, możemy oferować najwyższą jakość nadruku.

Ekspresowa realizacja

Karty stanowiskowe, jak i inne karty PCV wykonujemy w krótkich terminach. Jeśli zależy Ci na czasie napisz do nas, a karty możemy wykonać w 24 godziny, ponieważ ważne jest skuteczne działanie. Szybka realizacja to podstawa naszych działań, dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę agencji reklamowej Creomedia.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Oceń produkt!
Dziękujemy za oddany głos