Identyfikatory plastikowe

Identyfikatory plastikowe z nadrukiem

Identyfikatory plastikowe PCV z własnym nadrukiem to możliwość wykonania imiennych kart identyfikacyjnych z jakimkolwiek nadrukiem. W naszych identyfikatorach nie musisz się ograniczać do ilości pól personalizowanych, ponieważ możemy umieścić dowolną ich ilość. Identyfikatory plastikowe, oferowane przez naszą firmę, drukowane są przed zatapianiem plastiku, więc możemy dowolnie spersonalizować każdą kartę oddzielnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamówić identyfikatory z każdą treścią jaką potrzebujesz. Nie płacisz za każde pole oddzielnie, wystarczy zapłacić raz za personalizację tekstem lub zdjęciem i każde pole możesz dowolnie wypełnić.

Identyfikatory personalizowane od 10 sztuk

Identyfikatory personalizowane zdjęciem

Wspomniane we wstępie identyfikatory, mogą być opisywane w dowolny sposób, ponieważ posiadamy do tego odpowiednią technologię. Dzięki temu możemy spersonalizować każdy identyfikator osobno innym zdjęciem. Jeśli potrzebujesz kartę identyfikacyjną, każdą z osobnym zdjęciem użytkownika, jego nazwiskiem oraz np. numerem seryjnym to dobrze trafiłeś. Oferujemy identyfikatory w korzystnej cenie, którą sprawdzisz w cenniku. Jeśli zdecydujesz się na zakup, skontaktuj się z nami, a w prosty sposób zrealizujemy Twoje zamówienie.

Personalizowane legitymacje dziennikarskie plastikowe

Identyfikatory ze smyczą

Posiadamy w ofercie również akcesoria do identyfikatorów. Jeśli potrzebujesz smycze lub tasiemki na szyję, do którego przymocujesz identyfikator sprawdź naszą ofertę, gdzie wybierzesz odpowiedni produkt dla siebie. W naszych kartach jest możliwe wykonanie otworów na smycze, więc nie powinno być problemu z przymocowaniem identyfikatorów w odpowiednie miejsce. Posiadamy również inne akcesoria takie jak skipass, które możesz przymocować do spodni lub kieszeni koszuli, żeby identyfikator był w mniej widocznym miejscu ale zawsze pod ręką.

Identyfikatory plastikowe personalizowane na event
Sprawdź ceny dla tego produktu, a nastpęnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Oceń produkt!
Dziękujemy za oddany głos