Obrazki pogrzebowe plastikowe

Obrazki pogrzebowe plastikowe z nadrukiem

W trudnych chwilach pogrzebu bliskiej osoby, nie jesteśmy w stanie o wszystkim pamiętać i przygotować się do uroczystości perfekcyjnie. Może zdarzyć się, że informując osoby zaproszone na pogrzeb możemy zapomnieć lub pomylić się z dokładnym miejscem pochówku. W takich sytuacjach bardzo pomocną rzeczą są obrazki wspomnieniowe, ponieważ przypomną gościom wszystkie potrzebne informacje. Obrazki najczęściej są rozdawane z trakcie pogrzebu, dlatego można się dzięki nim kierować w odpowiednie miejsce pochówku.

Obrazki pamiątkowe PCV

Pamiątkowe obrazki najczęściej przyjmują formę kart z dwustronnym nadrukiem. Z jednej strony umieszcza się dane zmarłego, krótką modlitwę lub epitafium. Z drugiej strony zazwyczaj widnieje obrazek świętych. Jeśli jesteś właścicielem firmy pogrzebowej, można na przedniej części dyskretnie umieścić logo oraz dane zakładu pogrzebowe, żeby goście mogli w przyszłości skorzystać z Twoich usług.

Obrazki wspomnieniowe do podpisu

Istnieje możliwość wykonania uniwersalnych obrazków, żeby w sytuacji przyśpieszonej ceremonii, można na bieżąco uzupełnić dane zmarłego. Do tego celu można wykonać karty plastikowe z polem do podpisu.

Do czego służą obrazki pogrzebowe?

Obrazki wspomnieniowe służą jako pamiątka po uroczystości pogrzebowej, ale także jako karta informacyjna z danymi zmarłego oraz miejscem i data pochówku.

Ekspresowa realizacja

Obrazki pogrzebowe, jak i inne karty PCV wykonujemy w krótkich terminach. Jeśli zależy Ci na czasie napisz do nas, a karty możemy wykonać w 24 godziny, ponieważ ważne jest skuteczne działanie. Szybka realizacja to podstawa naszych działań, dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę naszej agencji reklamowej Creomedia.

Sprawdź ceny dla tego produktu,
lub skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Oceń produkt!
Dziękujemy za oddany głos