Karty miejskie plastikowe

Karty miejskie plastikowe z nadrukiem

W Polsce popularnością cieszą się wszelkie programy rabatowe czy zniżkowe. W ostatnich latach w wielu miastach zaczęto wprowadzać Karty Miejskie, dzięki czemu wszelkie lokalne programy zniżkowe mogę być autoryzowane w jednym miejscu.

Jesteśmy producentem kart PCV wykonanych z plastiku, dzięki czemu nasze karty są niezwykle odporne na ścieranie się lub zdrapywanie nadruku. Nasze produkty wykonujemy technologią warstwową, gdzie nadruk jest zatopiony pomiędzy arkuszami plastiku, dlatego masz pewność, że karta będzie służyć długi czas.

Plastikowa karta miejska z kodem QR

Miejskie karty mają wiele zastosowań, a dzięki naszej technologii, możemy ją oznakować w dowolny sposób. Jeśli wasz miejski program benefitów opiera się na identyfikacji uczestnika za pomocą kodów QR lub kodów kreskowych, możemy je umieścić.

Plastikowe karty miejskie z nadrukiem

Do czego służy karta miejska?

Karta miejska jest wykorzystywana do różnych lokalnych zniżek, które oferuje miasto. Są to m.in. tańsze bilety autobusowe, wejściówki do kin czy teatrów lub muzeów.

Ekspresowa realizacja

Karty miejskie, jak i inne karty PCV wykonujemy w szybkich terminach. Jeśli zależy Ci na czasie napisz do nas, a karty możemy wykonać w 24 godziny, ponieważ ważne jest skuteczne działanie. Szybka realizacja to podstawa naszych działań, dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę agencji reklamowej Creomedia.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia