Technologia warstwowa

Wielkość kart 85x54mm zaokrąglone rogi, grubość 0,76mm – parametry karty bankomatowej.

Karty wykonujemy w technologii warstwowej, gdzie w procesie wulkanizacji zadrukowane rdzenie i laminaty ochronne łączą się w wysokiej temperaturze. Jest to technologia w standardzie kart bankomatowych, grafika znajduje się pod ochronną warstwą laminatu (jest zatopiona wewnątrz tworzywa), więc nie ma obawy, że zostanie zdrapana lub zniszczona.

Nasze karty są odporne na działanie wody i rozpuszczalników.
Minimalny nakład to 10szt.
Karty plastikowe z nadrukiem pod laminatem

Realizacja w 24 godziny

Dzięki zastosowaniu naszej technologii, zamówienia możemy zrealizować w 24 godziny od akceptacji projektu.

Wykończenie błysk lub mat

Możliwość wykończenia błysk lub mat, a także jedna strona błysk, druga mat.
Karty z powierzchnią błyszczącą mają nieco bardziej nasycone kolory niż matowe. Jednak karty matowe są znacznie odporniejsze na zarysowania. Jeśli karta ma być używana przez dłuższy czas to zalecamy wykończenie matowe, karta dłużej pozostanie jak nowa. Dodatkowo powierzchnia matowa umożliwia pisanie długopisem, co sprawdzi się przy kartach podpisywanych odręcznie. Podpis na kartach błyszczących możliwy jest np. markerem do permanentnym.

Personalizacja

Istnieje możliwość wykonania dowolnej personalizacji (numeracja, zdjęcie, nazwisko, kod kreskowy itp).
W odróżnieniu od innych technologii (suchy offset, druk UV, DTG, sublimacja) w technologii warstwowej personalizacja wykonywana jest na etapie projektowania i jest zatopiona wewnątrz karty jak cała grafika, dlatego jest odporna na ścieranie i zmywanie.
Możliwe jest także wykonanie zupełnie innej grafiki na każdej karcie w nakładzie.

Dziurkowanie

Możliwość wykonania otworu o średnicy 3mm, 5mm lub podłużnego 13x3mm. Karty plastikowe z dziurką doskonale sprawdzą się jako przymocowane do smyczy identyfikatory z nadrukiem.
Karty plastikowe z dziurką

Podkład metalizowany

Standardowo karty wykonujemy na podkładzie białym, ale jest też możliwość druku na srebrnym lub złotym. Karty, przy zastosowaniu innego podkładu niż biały, będą się mieniły brokatowym efektem. Jest to ciekawa opcja, jeśli chcemy wykonać karty podarunkowe np. w zakładzie jubilerskim czy salonie kosmetycznym, ponieważ karty będą w stylu tzw. glamour.

Pole zdrapki

Przy wykonywaniu kart mamy możliwość zasłonięcia wybranego pola paskiem zdrapką. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chcemy zasłonić wrażliwe dane, które powinny trafić do odpowiedniej osoby. Pole zdrapki można wykorzystać w kartach podarunkowych, kartach rabatowych czy kartach stałego klienta.
Karta z paskiem do zdrapania