Przepustki plastikowe

Przepustki plastikowe z nadrukiem

Przepustki plastikowe z Twoim logo to idealne rozwiązanie na róże eventy lub wszędzie tam gdzie potrzeba się wylegitymować. Jesteśmy producentem kart plastikowych, dlatego możemy wykonać przepustki w każdej konfiguracji jaka jest potrzeba. Karty z własnym nadrukiem wykonujemy technologią warstwową, nie nadrukiem bezpośrednio na kartę, dlatego dajemy gwarancję, że nadruk nie zostanie wytarty. Jest to szczególnie ważne przy tego rodzaju kartach, ponieważ przepustki są wielokrotnie wyciągane i wkładane do portfela czy do etui lub kieszeni.

Personalizowane przepustki PCV z logo

Plastikowe przepustki możemy zadrukować w dowolny sposób, dlatego możemy umieścić na nich Twoje logo lub inne dane identyfikacyjne. Potrzebujesz przepustki ze zdjęciem? Możemy wykonać takie karty w szybkim terminie realizacji. Dzięki odpowiedniej technologii możemy dowolnie personalizować karty, dlatego możesz dodać różne zdjęcia oraz imiona i nazwiska na wszystkich przepustkach osobno.
Istnieje również możliwość wykonania otworów w karcie, czyli dziurkowanie, dzięki temu możesz przymocować identyfikator do smyczy czy innego miejsca. Akcesoria do kart możesz zamówić u nas, sprawdź naszą ofertę.

Identyfikatory plastikowe personalizowane dla gościt

Przepustki plastikowe z polem do podpisu

Plastikową przepustkę ze zdjęciem lub inna treścią możemy uzupełnić o pole do podpisu. Miejsce do podpisu daje możliwość wpisania danych konkretnej osoby na bieżąco, dlatego nie musisz zamawiać od razu gotowych przepustek z już uzupełnionymi danymi. Wystarczy, że zamówisz wszystkie karty takie same dodając pasek do podpisu, a gdy będzie potrzebna nowa karta, dopiszesz na bieżąco nowe dane.

Ekspresowa realizacja

Przepustki plastikowe, jak i inne karty PCV wykonujemy w krótkich terminach. Jeśli zależy Ci na czasie napisz do nas, a karty możemy wykonać w 24 godziny, ponieważ ważne jest skuteczne działanie. Szybka realizacja to podstawa naszych działań, dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Jeśli potrzebniejszy inne materiały reklamowe zapraszamy na stronę agencji reklamowej Creomedia. W ofercie m.in. wizytówki, ulotki, banery, wszystko to czego potrzebuje Twoja firma.

Sprawdź ceny dla tego produktu, a następnie skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia
Oceń produkt!
Dziękujemy za oddany głos